Meslek lisesinde elektronik üzerine okuyan iki lise öğrencisinin bir e-ticaret platformu oluşturup dileyen herkesin çok fazla bütçe ayırmaya ihtiyaç duymaksızın “kendin yap” projelerini hayata geçirmesine imkân sağlamak üzere kurduğu Elektrobotik sitesine hoş geldiniz!

24 Ağustos 2017 tarihinden beri Eda Bilişim bünyesinde faaliyetlerine devam eden Elektrobotik olarak bizler, her insanın potansiyel sahibi olduğunu, ancak bu potansiyeli değerlendirmesi gerektiğini düşünüyoruz. E-ticaret sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz robotik ürünlerle çocukların, gençlerin ve robot teknolojilerine ilgi duyan tüm hobi sahiplerinin potansiyelini gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Arduino ve Raspberry Pi kartları başta olmak üzere tüm temel elektronik kart modellerine web sitemizden ulaşabilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra kablosuz haberleşme modülleri, sensörler ve aklınıza gelebilecek hemen her türden kaliteli ve uygun fiyatlı araç gereci sitemizin zengin ürün kataloğundan temin edebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleriyle siparişiniz alındıktan sonra en kısa sürede ürünler tarafınıza kargolanır. Türkiye’nin 81 iline gönderim yapabiliyoruz.

Gerek ürünlerle, gerekse üzerinde çalıştığınız projelerinizle ilgili bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Bunun için dilerseniz info@elektrobotik.com adresine e-posta gönderebilir, isterseniz de daha kolay olan iletişim formunu kullanma yolunu seçebilirsiniz.

Uğrayıp bir çay içmek isterseniz, şirketimizin merkezi Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde.